Danışan Yorumlarım

 • S. D.

  Evliliğimizin geleceğini sorgulamaya başladığımız bir süreçte internet üzerinden yaptığımız araştırmayla Şanver Bey'e ulaştık ve terapiye başladık. İlk seansa giderken eşim de ben de sorunumuzun ne olduğu konusunda çok nettik: Yolunda gitmeyen bir ilişkimiz ve yok denecek kadar az bir cinsel hayatımız vardı. Sorunumuzu böylesine açık bir şekilde tanımlayabilmek bile üç yılımızı almıştı. Bir süre bu soruna kendimizce nedenler bulup yine kendimizce çözümler üretmeye çalışmıştık. Birbirimize dahi ifade etmekten çekindiğimiz ve hatta kaçtığımız bu konuyu Şanver Bey'in desteğiyle konuşmaya başladık. Şanver Bey şunu fark etmemizi sağladı: Biz sorunu yanlış yerden tanımlamaya başlamıştık; kendimizce bulduğumuz nedenler birer neden değil bahaneydi; çözümlerimiz ise sadece anı kurtarmaya yetiyordu. Terapi esnasında yaptığı konuşmalar, verdiği örnekler, bizi anladığını gösteren ve her şeyden de önemlisi güven veren tarzı ve yaklaşımı evliliğimizdeki sorunları aşabileceğimize olan inancımızı arttırdı. Kimi zaman motivasyonumuzun düştüğü dönemlerde kullandığı bir cümleyle toparlandık dersem abartı olmayacak. Terapilerde kendisinden öğrendiklerimizi gündelik hayatımıza uygulamaya başladığımızda her şeyin daha kolay olduğunu keyifle deneyimliyoruz şimdi. Ayrıca kendisine bu yazı aracılığıyla da çok teşekkür ediyoruz. Evliliğinizde, ilişkinizde benzer sorunlar yaşıyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden Şanver Bey'e ulaşmanızı içtenlikle tavsiye ediyoruz.

 • T. T.

  Çok zor bir sürecin içindeyken kendime destek amaçlı psikolog arayışındaydım ve işinin ehli biri olması önceliğimdi. Bir arkadaşım Şanver Bey’i tavsiye etti ve bireysel terapiye başladım. Boşanma sonrası depresyon konusunda bana yardımcı oldu. Tabi bununla da kalmadı.İç dünyamız öyle derin bir kuyu ki bastırdığımız tüm duygu ve düşüncelerin farkındalığını kazandırdı. İnsanlar ne der diye yaşamaktan korktuğumuz ya da yaşadığımız her şeyin aslında kaynağına indi. Birçok başka bakış açısı sundu.Kendimden bile sakladığım kendimden bile kaçtığım durumlarda aslında şunu hissediyor olabilir misin diye sorgulayarak doğruyu bulmamı sağladı.Yeri geldi yaşadığım travmatik bir durumu o an bana tekrar yaşatarak hislerimi ortaya çıkarmaya çalıştı. Kendisini oldukça başarılı buluyorum. En azından kendi adıma terapi süreçlerinden çok memnun ve mutlu olduğumu söyleyebilirim. Yaşadığımız dünyada hergün birçok şeyle savaşırken kendimizle konuşmayı unutuyoruz.Terapi de aslında nefes alıp kendimi dinlememin bir yolu oldu. Kendimi dinlerken beni dinleyen biriyle.. Şanver Beyi üç kelime ile tanımlayacak olsam: Profesyonel, başarılı, anlayışlı.Çalışma ortamı da oldukça güvenilir, randevu konusunda asla sıkıntı yaşamadım. Her seanstan bir gün önce hatırlatma mesajı iletildi.Kesinlikle terapi konusunda arayışı olanlara tavsiye ediyorum. Başkasına, bir yabancıya kendini anlatmak çok zor biliyorum ama denemeye değiyor.

 • Özlem

  Tek cümleyle evliligimi kurtardı diyebilirim gerek bireysel gerek çift terapisinde olsun çok başarılı.bize eş olmak nedir onu öğretti ve çocuğumuzu nasıl yetiştimemiz konusunda da oldukça yardimci oldu.samimiyeti ve seans dışında da yardımcı olması bize çok iyi geldi.kesinlikle maddi amaç gütmeyen doktorun tek çıkarı hastalarının mutlu olması.genç yaşta bilgisi oldukça yüksek ve kendini geliştirirken hastalarına da bilgisinden yansımalar hissettıriyor.başarı yolunun açık olsun dileğiyle!

 • Ümit Kaya

  Çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım, yaklaşık 1 yıl süren ve biten terapiler sonucunda uzman desteğine ihtiyaç duyanlara şiddetle tavsiye edebileceğim, halihazırda aynı arkadaşıma danışmanlık yapmaya devam eden, alanına hakim, genç ve başarılı psikoterapisttir. Benimle ilgili çalışmalarında sistem şöyle işledi: Önce hikayemi dinledi. Sonra özet bir psikoloji eğitimini müteakip terapiler başladı. Seanslarda genel olarak ciddi, yeri geldiğinde esprilidir. Zaman zaman ödevler verir. Kendisinden çaktırmadan kopyaladığım taktikler sayesinde artık kendi kendime terapi yapabiliyorum.

 • Dilara E.

  Şanver Bey'le yaklaşık 1,5 sene önce psikolojik destek almaya karar vermem ve internetten yaptığım araştırma sonucu tanıştım. Bundan 1,5 sene önce şimdi olduğum yerden çok uzakta, neredeyse bitik bir haldeydim. Hayatından ve kendisinden nefret eden, madde bağımlılığı olan ve hayatını tehlikeye atarak heyecan arayan biriydim. Karşı cinsle olan ilişkilerimde, ailemle ve arkadaşlarımla olan ilişkilerimde ciddi sorunlar yaşıyordum. Şanver Bey'le yaklaşık 3 ay yoğun olarak haftada 2 gün çalıştık ve ben bağımlılıklarımdan kurtuldum. Şehir değiştirme kararı aldım ve yeni bir hayata adım attım. Bu süre zarfında Şanver Bey'le İstanbul'a geldikçe veya gelemediğim durumlarda Skype üzerinden iletişimimizi sürdürdük ve kurmaya çalıştığım yeni hayatımda sağlam adımlar atmamı sağlayarak bana hep destek oldu. Şimdi ise kendimi her konuda çok daha yeterli hissediyorum. Arkadaşlarımla olan ilişkilerimi düzenledim, düzenli bir ilişkim var ve madde bağımlılığımdan tamamen kurtuldum. Artık bambaşka bir hayatım var. Şu an hala terapiye devam ediyoruz fakat Şanver Bey'in olaylara bakış açısı, hayatımdaki sorunları diğer ilişkiler ve sorunlarla karşılaştırıp bunların gerçek nedenlerini görmemi sağlaması ve gerek ikili ilişkiler gerekse aile ve arkadaş ilişkileriyle ilgili verdiği tavsiyelerin hayatım boyunca ilişkilerimi düzenlemekte ve yürütmekte bana çok faydası olacağını düşünüyorum.

 • Sümeyye T.

  hayatım boyunca bir psikolog dan yardım almayı istediğim bir süreç de tanıdım Şanver Yerebakan'ı.. ve o gün hiç tanımıyordum kendisini o an için ikametime yakın olması beni yönlendirdi ona ama sonrasında iyi ki böyle bir karara varmışım dedim, bir insan her seans gittiğinde bu kadar rahatlar ancak. her seans çıkışı şanver beyin benimle paylaştıkları hayatımda o kadar yer aldı ki tüm çevrem de bendeki bu değişikliği kısa bir sürede farketti. benim sınırlarımı o kadar iyi anladı ki o kadar büyük moral oldu ki bana hayatım boyunca, teşekkür edeceğim profesyonel bir insan.. çok iyi bir hekim. herkese tamamiyle tecrübe etmiş biri olarak tavsiye ediyorum.

 • Selda T.

  Siz de benim gibi, evladına en iyi uzamanı bulmak istiyorsanız, Şanver beyi tavsiye ediyorum. Mesleğinde çok başarılı ve ilk seansda verdiği güven tam çıkmazda olan bir annenin gerek duyduğunu karşıladı. Ben çok mutluyum ve evladımın gün geçtikce pozitif yönde ilerlediğini gördükce daha da mutlu oluyorum. Bigisine ve başarılarına hayranım. Kendisine meslek hayatında daima başarılarının devamını diliyorum. Yurt dışında olmamız hiç bir engel olmadı. Aksine yoğun bir ilk görüşmelerin ardından online seanslara devam ediyoruz ve çok memnunuz.

 • B.G

  Bir ay önce Şanver Bey'i buradan ve kendi kişisel web sayfasından araştırarak eşimle beraber gitmeye karar verdik.vajinismus,cinsel terapi ve aile terapisi aldık kendisinden. Bundan bir ay önce eşimle o kadar umutsuzduk ki... Geleceğe yönelik umutlarimiz neredeyse bitmek üzereydi.yapranmıştık,birbirimizi tüketmiştik. Evliliğimiz tehlikedeydi.butun bu umutsuzlukların ve mutsuzluğun içinden onun desteğiyle ciktik.esimle bana tercüman oldu ve birbirimizi anlamamızı sağladı. Negatif enerjimizi alıp bizi güldürmeyi başardı. Çok kötü bir günün ardından ona seansa gittiğimizde seanstan gülerek, birbirimizi anlayarak ve umutla çıkıyorduk.7 seansın ardından eşimle cinsel problemlerimizi aşmış olarak Şanver beyle vedalaştık.suçlamadan dinleyerek, bizi dogru yönlendirdi.gittikce kotuye giden bir evlililiği kurtardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdir.artık bir cinsel hayatımız var ve gelecege umutla bakiyoruz. Tekrar tekrar teşekkürler.

 • E.S

  10 yıldır vajinismus ile yaşıyorum. Evliliğimin ilk yıllarında bu durumu hastalık olarak değil zamanla aşılacak bir durum olarak görüyorduk. Fakatzaman geçiyor problemde de zamanla birlikte bizi yıpratarak büyüyordu. Eşimle artık iletişimimiz kesilmişti , ayrıca ailelerin çocuk baskısı da iyice artmıştı. Problemi çözmek için attığım adımlar eşimin itirazları ile sonlanıyordu. Eşime göre vajinismus bizim gibi kaprisli insanların çıkardığı bir hastalıktı. Ortak kararla tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmaya karar verdik . Benim için zorlu bir süreç başlamıştı her müdehale anestezi altında olmuştu. Eşim inanılmaz destekti bu süreçte. Fakat tedavi bitti negatif sonuçla karşılastık. Ve eşimle tekrar kopmuştuk . Bu süreçte karar vermiştim benim asıl sorunum vajinismustu . Karar verip terapist aradığım süreçte Şanver beyi buldum. Sitedeki tavsiye yazıları çok ütobik gelmişti Şanver beyi tanıyana kadar. Şanver bey sayesinde 2,5 ay gibi bir sürede sorunumu çözdük üstelik eşimin köstek olmasına rağmen . Şanver bey çok samimi , sevecen ,işinde profesyonel biri . Konuştuğunuz her şeyi inanılmaz hızlı analiz edip sizi çözen biri. Desteği ve yardımlarından dolayı bir kez daha teşekkür ederim . Evlilik hayatında , sosyal yaşamında , kendi iç dünyasında sıkıntı yaşayan herkese çözüm olarak şanver beyi tavsiye ediyorum.

 • Deniz Ç.

  Bu siteden ulaştım kendisine. İlk gittiğim gün aklımda çok fazla soru işareti kalmıştı. İlk iki seansta sadece beni dinlemesi garip gelmişti ama zaman ilerledikçe doğru bir karar verdiğimi fark ettim. Kendinizi güvende hissettiren bir ses tonu ile konuşuyor sizinle :) güler yüzlülüğüne paha biçilemez zaten. Şuan bazı iş durumlardan dolayı devam edemiyorum. Ancak fırsat bulduğum ilk anda tekrar başlayacağım. Bence hayata karşı daha güçlü durmak istiyorsanız Şanver Bey ile tanışın.

 • Mimi !!!

  Sanver Beyi bu siteden gorup gitmeye karar vermistim.Erkek arkadasimla uzun yillar suren bir birlikteligimiz vardi fakat surekli bir yer geliyordu ayni sorunu donup dolasip yasiyorduk.5 yil boyunca ne tam beraber olabiliyorduk ne de ayrilabiliyorduk.Benim icin onemli olanlar erkek arkadasim icin onemsizdi onun icin onemli olanlar benim icin onemsizdi ve birbirimizi bu konularda pek anlayamiyorduk.En son yasadigimiz olay karsiisnda artik bunun boyle olmayacagini kendimizin bu sikintiyi cozemedigimizi anladik ve bir destek almaya karar verdik. Kisa denebilecek kadar bir sure Sanver Beyle seanslara gittik. Gerek bireysel gerek cift olarak gittigimiz terapiler sonucunda Sanver Beyin de dikkatli gözlem ve anlama yeteneği sayesinde ikimizin farkedemediği ayrıntıları farkettik. Şanver Bey çok iyi bir dinleyici olmasının yanında sorduğu sorular ve anlattıklarınıza istinaden yaşadığınız duyguları ve hisleri size çok güzel geri anlatabilen bir danışman. Ben kendi adıma hep ' çok güzel ifade ettiniz hissettiklerimi aynen öyle hissediyorum' cümlesini bir çok kez kullandım seanslarımızda. Bu bence en önemli şey bir terapide ve her şeyde ' Anlaşılabilmek ' . Zaten terapiler sonunda biz eşimle bunu yapabilme yetisini kazandık. Kendimizi anlamak,anlatmak ve birbirimizi anlayabilmek. Ben kendi adıma ise bazı şeyleri neden yaptığımın farkına vardım ve artık eskı yaptıklarımı yapmamaya karar verdim çünkü sebebini ve beklediğim sonucu artık çok iyi biliyordum. Tabi bunda eşimin bana karşı davranışlarının ve hissettirdiklerinin olumlu yönde değişmesinin de büyük etkisi oldu. Artık eski yaptıklarımı yapmaya ihtiyaç duymuyordum çünkü. Bu süreç sonunda belki en stresli dönem dediğimiz evlilik sürecini de gayet rahat geçirmeye gayret gösterdik ve öyle de oldu. Şu an iyi giden biribirimizi anlayabildiğimiz,birbirimizin ihtiyaçlarına elimizden geldiğince cevap verebildiğimiz bir evliliğimiz var. Üstesinden gelemediğimiz bir durumla karşılaşırsak gidip danışabileceğimiz destek alabileceğimiz bir danışmanımızın, Şanver Beyin deyimiyle -bir arkadaşımızın- olduğunu bilmekse işin en güzel tarafı. Terapilerden sonraki süreçteki ilgisi,ilişkimizin yolunda gidip gitmediği ile ilgilenmesi ise ayrıca bizi çok mutlu etti. Sonuç olarak içinden çıkamadığınız bir durum olduğunda kendinizi sürekli aynı döngünün içinde bulduğunuzda ve bu durumdan rahatsız oldugunuzda samimiyeti,içtenliği,etkin dinleme,anlama-anlatma ve empati yeteneği ile her zaman faydalı olacağına inandığım Şanver Beyin kapısını çalmayı size kesinlikle tavsiye ediyorum:)

 • Halit

  Şanver Beyi bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım, buldum. Psikolojik bazı sorunlarım vardı ve bu sorunlar aile içi iletişimimi engellemekle kalmayıp, diğer insanlarla da aramı bozmaya başlamıştı. Sevgili dostum hep yanımda olan Salih arkadaşıma içimi döktüğümde bir uzmana görünmem gerektiğini söyledi. Araştırdıktan sonra bana Şanver Beyi tavsiye etti. Kendisini internetten de araştırdım emin olmak için. Bazı videolarını seyrettim, sonra bu sitedeki tavsiye notlarını okudum. Kendisine başvurmamda bu site çok etkili oldu. İşin doğrusu pek inanarak gitmemiştim yanına. Şuan bu yazıyı yazarken bile hayranlığımı gizleyemiyorum. Beni resmen o kötü dünyamdan çıkarıp, mutlu bir insan haline getirdi. En yakınım oldu bu dönemde. Seans dışında da telefonlaştık, zaman geçirdik. Söyleyebileceğim yegane şey, kendisine güvenebilirsiniz. İşinde gerçekten efsane bir insan. Saygılarımla.

 • Mehmet

  Merhabalar... Şanver beye internetten ulastim. Yaklasik 15 yillik evliligimizin en zor dönemlerinden birindeydik. Yasadigimiz tartışmalar ve sorunlar artik ayriligin eşiğine getirmişti iste o anda Sanver bayden çift terapisi yardimi almaya basladik. Evliligimizi kurtarmak iki çocuklu ailemizin devamini sağlama niyetindendik.. Fazla geçmeden 8 seans ta çok ciddi düzeyde iliskimiz değişmeye basladi.. Duygu ve düşüncelerimizi daha iyi kontrol etmeye basladik ve herşeyden önemlisi birbirimizi kurmadan iletişim kurmayi öğrendik. Sonrasında birbirimizin ruhuna dokunmaya basladik ve sanki şimdiye kadar kuramadigimiz duygusal ilişkiyi kurmayi basardik. İlişkideki derinleşme ve degisiklik, evde cocuklarimizla olan iliskimize de olumlu yansidi adeta aile atmosferimize sihirli bir dokunuş oldu.. Uzun lafin kisasi Şanver bey bizim iliskimizde çok şeyin degismesine vesile oldu, kendisine tesekkur ediyor ve herkese tavsiye ediyorum...

 • Toprak

  Tavsiye üzerine kendisine danışanı olarak başvurdum. sorunlarımı çözüme ulaştırma noktasında başarılı buldum.güleryüzlü doğal samimi konuşkan karşısında sıkılmayacağnız kendınızı rahatlıkla ıfade edebıleceğiniz güvenilir bir psikolog diyebilirim. Çalıştığı ortam gayet nezih insanı dinlendiren bir yer. rahatlıkla başvurabilece

 • Yıldız

  Merhaba,

  Ben her zaman hayatımızdan yolu geçen insanların ve başımıza gelen olayların hep bir nedeni olduğuna inanırım. Nedenini o an anlayamasak bile mutlaka ileride bize bir katkısı olduğunu anlarız diye düşünüyorum. Şanver Bey de bu tezim için en etkili kanıtlarımdan biri. Bundan 10 ay önce kendimi kötü hissettiğim, öz güvenimin sarsıldığı bir dönemde tanıştım Şanver Bey'le. Daha öncesinde kötü bir psikolog tecrübem olmuştu ve o yüzden biraz da çekindim açıkcası. Çünkü ben de kendisini internetten tamamen tesadüfi seçerek ve hakkında -sizin de şu anda yaptığınız gibi- yorumları okuyarak buldum. İyi olduğunu umut ederek gittim. Çok şükür ki bu sefer umudum boşa gitmedi.

  Ben, 10 ay öncesinde sahip olduğu geniş arkadaş çevresinin içinde bile kendini yalnız hisseden, buna rağmen sırf fiziksel olarak yalnız kalmak istemediği için zamanını boş muhabbetlere ve planlara kolayca harcayabilen, biten duygusal ilişkisinin ardından kendini acımasızca suçlayan, hırpalayan biriydim. Sırf yalnız kalmamak adına aslında bitmiş olan bir ilişkiyi süründürür, çekiştirir, devam etmesi umuduyla mesajlar yazar, hediyeler gönderir, kendimden tavizler verirdim. Şimdi geldiğim noktada ise artık hiç kimse bana istemediğim bir şey yaptıramaz. Bir yere gidilecek, biriyle görüşülecek, bir plan yapılacaksa bunu artık asla yalnızlıktan ya da kibarlıktan kabul etmem. Ancak istersem yaparım. Artık yalnızlıktan da korkmuyorum. Tek başıma bir şeyler yapmaktan, kendimi dinlemekten keyif alıyorum. Hep net biri oldum ama Şanver Bey sayesinde artık daha da net biriyim. İsteklerimi, beklentilerimi daha da açık ifade ediyorum. Birini sevmiyorsam sevmiyorumdur ve özlediysem bunu saklamadan söyleyebiliyorum. Artık biten ilişkimin ardından kendimi asla suçlamıyorum. Değerli olduğumun farkındayım ve ona göre davranıyorum. Sanırım öz güven zehirlenmesi yaşıyorum. :) Yalnız kalmamak adına hayatımda kimsenin beni arafta bırakmasına izin vermiyorum. Bırakmak isteyeni ise ben hayatımdan çıkarabiliyorum. Bunu yaparken çekeceğim acıyı ve kederi baştan kabullenip üstesinden gelebiliyorum. Mazide kalmış birine mesaj yazabilmem için ise ya sarhoş olmam gerekiyor ya da şuurumu kaybetmem. :) Artık cinsellik de benim için konuşulması yasak olan bir konu değil. Kadınlığımdan utanmıyorum, çekinmiyorum. Bu konuda da artık kendime daha çok güveniyorum.

  Benim seanslara başlarken ilk çıkış noktam yukarıda bahsettiğim gibi ilişkiler üzerineydi ama biz zaman içerisinde yaşamımla ilgili başka şeyler de hallettik. Mesela en ilginç olanı ben hayatım boyunca çay içmediğim gibi nedenin bilmediğimden bir şekilde çaya dokunamıyordum da. Benim için genelde herkesin sevdiği, evimizde de olağan olarak her gün içilen çay iğrenç bir şey oldu her zaman. Şanver Bey ile yaptığımız çalışmalar ve verdiği ödevler sonrasında artık oturduğum masada biri bana bir bardak çay uzattığında irkilmiyorum. Alıp masanın diğer ucundaki kişiye uzatabiliyorum.

  Kısacası eğer kendinizi kötü hissediyor, bir şeylerin ters gittiğini hissediyor, bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ve profesyonel bir danışman arayışı içindeyseniz ben size Şanver Bey'i samimiyetle öneririm. Benim her hafta olan seanslarım şu anda 15 günde bir olmak üzere devam ediyor. Kendimi gerçekten daha iyi hissediyorum. Ama kendi hissimin dışında çevremde de değiştiğimi söyleyen çok fazla kişi oluyor. Bir tane hayatımız var ve onu mutlu hissederek yaşamak herkesin hakkı. O yüzden kendiniz için iyi bir şeyler yapmanızı dilerim.

  Bizim seanslarımız Şanver Bey tamam diyene kadar devam edecek. Ama bittikten sonra da ben kendisini her zaman güzel anacağım. Bu noktaya adım adım emek harcayarak geldim. Her seanstan kendimi çok iyi hissederek çıkmadığım da oldu. Bazen kendimi sarsılmış hissettim. Ama her seans, her konuşma beni biraz daha açtı. İlk başlarda bir saat tanımadığım birine ne anlatacağım diye giderken şimdi saatin nasıl geçtiğini anlamıyorum bile. Hayatınızda birine kendinizi tüm detayları ile yargılamayacağını bilerek anlatabilmeniz kadar güzel bir şey yok. Şanver Bey size hiç bir zaman bilmediğiniz bir şey söylemeyecek ama bir de bakacaksınız ki doğru yolu bulmuşsunuz. Çünkü bana hep öyle oluyor.

  Umarım yazdıklarım ve kendimden yola çıkarak anlattıklarım birileri için faydalı olur ve ben de birilerinin hayatına bu şekilde dokunmuş olurum.

  Sevgiler...

 • Yıldız Kür.

  Merhaba,ben Şanver Bey'e bir tanıdığımın tavsiyesi ile başvurdum.Çevremde oluşan bazı olaylardan dolayı ciddi psikolajik sorunlarım vardı.İlk görüşmeye gitmeden önce bir faydasını göreceğimi sanmıyordum ama tanıdığımın ısrarı üzerine gittim.En yakınımdakiler beni anlamazken bir yabancının beni anlaması,benim kendimi başkasına anlatmam biraz zordu.Ama açıkçası hiçte düşündüğüm gibi olmadı;samimiyeti,güler yüzü,sizinle kurduğu empati ve sabrıyla gayet içten bir sohbet şeklinde geçti görüşmelerimiz.İyi ki tanıdığımı dinlemişim ve iyi ki Şanver Bey ile tanışmışım.Ondan aldığım danışmanlık yardımı sayesinde şuanda hayata bakış açım değişti.Özetle huzurlu,mutlu ve her şeyden önce yaşaman tüm olumsuzluklara karşı güçlüyüm.Terapistime yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim,kesinlikle memnun kalacaksınız..

 • queenhakan

  Merhaba ben hakan sanver beyden bir senedir tedavi goruyorum vede her seans sonrasi bir degisiklik daha oluyo kendisiyle ilk basladigimizda tedaviye kendimden sogumus hayattan kopmus hic bir baglantim yokmus gibi yasamaya calisiyordum ama suan tedaviden sonra hayata daha sıkı baglanarak yasamanin sevmenin ailenin arkadaslarin ne demek oldugunu bana gosterdi bu sure zarfinda ben gunler gectikce degistim ve suan sonuc ortada herkeze gonul rahatligiyla tavsiye edebilecegim mesleginde basarili meslegini seven ve hastalarini bi hasta degil bir arkadas gibi empati kurabilen bi insan ben hala devam ediyorum terapilere herkeze tavsiye ediyorum sıkılmaniza gerek yok hersey acik ve net konusabileceginiz bi doktor Size iyi gunler diliyorum sanver beyede mesleginde basarilar diliyorum

 • Beyza

  Ben Şanver yerebakanın sınav döneminde desteğini almıştım.Umutsuzluk ,kaygı ve üzüntülerimin,olumsuz düşüncelerimin bende yarattığı stresi altında bocalarken hayatımın bu karışık ve zor döneminde bana getirdiği çözüm önerileri,daha farklı bakmamı sağlayan pratik,anlaşılır ve etkili anlatımıyla beni rahatlattığı ve anlatmakta eksik kaldığım yönlerimde bile empati kurup beni anladığı ve en bunaldığım anlarda bana yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim.samimi,rahatlatıcı ve keyifli konuşması beni rahatlattı.sınav dönemimdeki desteği beni önemli ölçüde etkiledi.Geçirmiş olduğum bu dönemde ben de pozitif izler bırakan Şanver Yerebakana teşekkürler.ğiniz güvenebileceğiniz ve hayatınızı sağlıklı bir şekilde profosyonel yardım alarak düzene koyabileceğiniz tek adres. şanver hocamı şiddetle herkese tavsiye ediyorum..

 • Emine

  Merhaba, Şanver bey ile sıkıntılı bir dönemimde karşılaştım. Birçok girişimimin başarısızlıkla sonuçlandığı, kendime güvenimin neredeyse yok olduğu, hiçbir işe yaramadığım düşüncesine sahip olduğum bir dönemde, arkadaş tavsiyesi ve çeşitli araştırmalar sonucunda Şanver Beye ulaştım. Bu yaşıma kadar psikolojik destek hiç almamıştım, bana yararı olacağı konusunda tereddütlerim, ikilemlerim vardı. Ancak, onun samimi tavırları, profesyonelliği ve sorduğu sorular, yaptığı konuşmalarla hem çelişkilerim geride kaldı hem de kendime dair inancım arttı. Şimdi daha mutlu ve huzurluyum. Kendisine, desteği için teşekkür ediyor, eğer psikolojik danışmana ihtiyacınız varsa, Şanver beyi tavsiye ediyorum.

 • Deniz_Özg

  Şanver Beyle , Netten kendimce yaptığım araştırmayla kendisine ulaştım. Bu siteden kendisinden terapi alan danışanlarının tavsiyelerini inceleyerek tanışma fırsatı buldum. Yaşadığım ağır bir travma sonrası klinik olarak psikoterapi almam gerekiyordu. Hastanın yada danışanın Klinik psikoterapi alması ve fayda görmesi için gerekli donanıma sahiptir kendisi. Şöyleki insan herşeyde kendisinin sorumlu olduğunu, düzelmeyeceğini, çözümsüz olduğunu hayatın gerisinde takılıp gelecek ile igili olumlu düşünemezken Terapi sonrasında sorunların, anlaşmazlıkların, olayların hayat yolunda yürümek için sadece ayağımıza takılan dikenler olduğunun farkına vardım diyebilirim. Samimi, güler yüzlü ve pozitif elektrik veriyor. Çalışma ortamı sakin, ferah, atmosferi huzur veriyor. Çalışanları ise gayet ilgili ve güler yüzlü. Bir ortamda muhabbet sırasında terapi konusu olduğunda Aklıma gelen kişi kendisi olur.